Trzy kolory zdrowych włosów: olejek Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy

 Tęczowa pielęgnacja włosów? Czemu nie! Zwłaszcza, jeśli doskonale działa na włosy, pięknie pachnie i zawiera szereg naturalnych substancji intensyfikujących wygląd, wzmacniających i nabłyszczających pasma. Taki właśnie jest olejek do włosów Ojon Rare Blend.

ojon-rare-blend-dzialanie.jpgOjon Rare Blend Oil Total Hair Therapy, to specjalna terapia do włosów, która rzeczywiście ma zapewnić pasmom”total” look oraz – przede wszystkim – zdrowie. Olejek jest przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów i zbiera dobre opinie wśród osób, które miały przyjemność go stosować.

Olejek do włosów Ojon Rare Blend to nietypowy kosmetyk – mile zaskakuje już od strony wizualnej, ponieważ jest trójkolorowy: wyraźnie widać wytrącające się 3 fazy produktu, każda o innej gęstości i kolorze. Najlżejsza – będąc na samej górze – jest faza żółta – ta ma w składzie największa ilość olejków. Faza biała ma nieco cięższe oleje oraz mleczne proteiny, a ostatnia – czerwona jest najcięższa: obfituje ona głównie w substancje zapachowe oraz olejki eteryczne (bergamotkowy i z nasion bobu tonka).

Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy to jednak nie tylko ciekawy wygląd i ładny zapach. Olejek tworzy aż 11 naturalnych olejów. Każdy z nich ma inne właściwości, różne kwasy tłuszczowe oraz różne witaminy i składniki mineralne. Razem tworzą swoistą, multiwitaminową mieszankę dla włosów.

Olejki wchodzące w skład ojon Rare Blend to: olej rycynowy, olejek arganowy, olejek palmowy, babassu, kukui, olejek kokosowy, olejek cytrynowy, masło shea, olejek marula i pomarańczowy.

Ojon Rare Blend należy wstrząsnąć przed użyciem, aby 3 fazy produktu dobrze się połączyły ze sobą: dopiero taką mieszankę można nakładać na włosy, od polowy ich długości. Olejek nadaje się zarówno do aplikacji na wilgotne pasma po myciu, jak i na suche włosy (lub wyłącznie końcówki) podczas codziennej stylizacji.

Oprócz naturalnych olejków w skład Ojon Rare Blend wchodzi panthenol oraz prowitamina B5 – które wzmacniają strukturę włosów, wygładzają je i nabłyszczają, zwiększając elastyczność.

Olejek jest doskonałą termoochroną dla włosów i stanowi świetne uzupełnienie kuracji olejkami – Ojon nie nadaje się do nałożenia na skórę głowy, ale wspaniale nabłyszcza i dyscyplinuje włosy na co dzień.