Włosy zniszczone, wypadające, osłabione… wybierz olejek kokosowy Parachute Hot Oil

olej-kokosowy.jpgJeśli często farbujesz lub rozjaśniasz włosy, suszysz je gorącym nawiewem z suszarki lub prostujesz prostownicą, lub jeśli po prostu twoje włosy straciły blask i kondycję, wolno rosną i zaczynają wypadać – sprawą konieczną w ich pielęgnacji jest wybór odpowiedniego olejku do włosów. Sam szampon i balsam nie zregeneruje pukli. Potrzebujesz zatem produktu, który odżywi i zregeneruje cebulki włosów, oraz kosmyki na całej powierzchni. Dzięki temu włosy zaczną rosnąć zdrowe, a mocno osadzone w mieszku włosowym cebulki nie pozwolą kosmykom wypadać.

Ratunkiem dla włosów osłabionych może być olejek kokosowy od firmy Parachute. Jest to produkt zamknięty w niebieskiej, plastikowej butelce. Jego działanie plega na rozgrzewaniu skóry głowy, dzięki czemu olej kokosowy i odpowiednio dobrane zioła mogą wnikać zarówno w cebulki włosowe, jak i w skórę. Olejek kokosowy wzmacnia cebulki, ochrania włosy na całej długości i odżywia skórę głowy. Jego małe cząsteczki sprawnie wnikają do wnętrza włosów, dzięki temu olejek kokosowy nie przeciąża pukli i nie zostawia na ich powierzchni tłustej warstwy. Co więcej – olej kokosowy wykazuje właściwości przeciwgrzybiczne i pomaga zwalczyć łupież. Produkt firmy Parachute został opracowany tak, aby zawarty w nim składniki wspomagały dodatkowo właściwości olejku kokosowego. Piper niger ma właściwości rozgrzewające – dzięki temu ułatwia wnikanie do wnętrza skóry i cebulek substancji aktywnych zawartych w olejku kokosowym i w olejku malakangani, który łagodzi wszelkie stany zapalne pojawiające się na powierzchni skóry.

Parachute Hot Oil z olejkiem kokosowym ma pojemność 190 ml i jest bardzo wydajny: wystarczy niewielką jego ilość wmasować w skórę na głowie oraz w nieumyte, suche włosy. Olejek należy trzymać na włosach około 20 minut, a następnie zmyć szamponem.