Bumble and Bumble Creme de Coco. Szampon, odżywka i maska do włosów z olejem kokosowym

Uwielbiany przez kobiet olejek kokosowy doczekał się swojej serii produktów od kultowej marki Bumble and Bumble. Idealny zestaw dla fanek kokosowego aromatu to szampon, odżywka i maska Creme de Coco. Jak działają?

odzywka-bumble-and-bumble.jpgNiektórzy uważają, że kupowanie całych serii produktów to niekoniecznie dobre rozwiązanie. Ma to jednak swoje zalety. Wybierając produkty jednej marki mamy pewność, że są one kompatybilne i z pewnością nie zawierają żadnych składników, które mogłyby źle ze sobą reagować. Tak kompleksową pielęgnację zapewniają m.in. produkty Bumble and Bumble Creme de Coco. Jakie mają właściwości? Do jakich włosów są najlepsze? Jak ich używać?

Szampon do włosów Bb. Creme de Coco

Jako pierwszy wkracza delikatny szampon nawilżający. Odpowiedni przede wszystkim do włosów normalnych lub osłabionych. Przeznaczony do codziennego użytku. Szampon do włosów Bumble and Bumble nie tylko oczyszcza włosy i skórę głowy, ale również nadaje świeżości i blasku. Za sprawą alg morskich, masła murumuru oraz olejku kokosowego odżywia cebulki włosów, ochrania włosy przed starzeniem się i przynosi ukojenie podrażnionej skórze głowy.

Odżywka do włosów Bb. Creme de Coco

Kolejny etap to kompleksowe odżywianie. Odżywka do włosów Bumble and Bumble o intensywnym zapachu świeżego kokosa przeznaczona jest do użycia po spłukaniu szamponu. Uzupełnia jego działanie – nawilża włosy, dostarcza niezbędne składniki odżywcze i zwiększa elastyczność włosów. Produkt wzbogacono o masło murumuru oraz olej kokosowy, którym wystarczą zaledwie 2 minuty, aby zadbać o nasze włosy. Odżywkę należy spłukać.

Maska do włosów Bb. Creme de Coco

Na koniec warto sięgnąć po maseczkę z serii Creme de Coco, która bazuje na właściwościach trzech tropikalnych maseł: shea, murumuru oraz mango. Co prawda nie znajdziemy już tutaj oleju kokosowego, ale maska do włosów Bumble and Bumble zawiera keratynę, pantenol oraz olejek kukui, które działają dogłębnie. To dzięki tym składnikom produkt zapewnia maksymalne odżywienie i nawilżenie. Maska powinna pozostać na włosach minimum 7 minut, aby nadać pasmom piękny blask i jedwabistą miękkość.