Stylizacja napuszonych włosów? Z nią pójdzie gładko: odżywka John Masters Organics Rozmaryn i Mięta

john-masters-organics-odzywka-maska-wygladzanie-wlosow.jpgJohn Masters to prawdziwy mistrz w dziedzinie pielęgnacji włosów. Jego produkty są uważane za prestiżowe. Sukcesem jest sięganie po naturalne składniki, ekstrakty z roślin, maceraty ziołowe oraz naturalne olejki. John Masters Organics to dobra opcja dla kobiet, które lubią myśleć o tym że myją lub odżywiają włosy bezpiecznymi i naturalnymi składnikami.

Na szczególną uwagę wśród jego produktów zasługuje odżywka wygładzająca i dyscyplinująca włosy z miętą, rozmarynem i olejkiem kokosowym.

John Masters Organics Rozmaryn i Mięta to odżywka wygładzająca, która ma wyjątkowo lekką, nie obciążającą włosów formułę. Kosmetyk to mieszanka aż 18 różnych składników, wśród których prym wiodą: proteiny soi, proteiny pszeniczne, olejek kokosowy, mięta i rozmaryn.

Dzięki nim odżywka poprawia wygląd matowych, cienkich włosów z tendencją do puszenia się i elektryzowania. John Masters Organics Rozmaryn i Mięta to odżywka w formie trzyminutowej maseczki na włosy: nakłada się ją na czyste, wilgotne włosy, trzyma przez krótka chwilę, po czym dokładnie spłukuje. Regularnie stosowana sprawi, że pasma będą gładkie i błyszczące.

Jak działa na włosy odzywka John Masters Organics?

  • dyscyplinuje włosy, ułatwiając ich układanie i stylizacje
  • sprawia, że włosy pięknie pachną ziołami
  • nadaje włosom blasku i objętości
  • wzmacnia pasma na całej długości
  • ułatwia rozczesywanie włosów
  • wygładza strukturę włosów

John Masters Organics Rozmaryn i Mięta to odżywka, która wymaga kilku aplikacji, zanim włosy zaczną błyszczeć, staną się gładkie i zdyscyplinowane. Już po 2-ch tygodniach da się jedna zauważyć różnicę. Pasma są wzmocnione i pełne blasku, łatwo się rozczesują i nie plączą w ciągu dnia. Rozmarynową Odżywkę John Masters Organics polubiły w szczególności panie o kręconych, lecz cienkich włosach – dzięki niej każdy loczek staje się ujarzmiony i zyskuje ładny skręt oraz blask.