COCOUNT Olejek kokosowy do włosów w sprayu – delikatna pielęgnacja

Każda z nas ma inne włosy. Ich kondycja zależy głównie od tego, jak o nie dbamy i jakich produktów używamy w codziennej pielęgnacji. Jeśli twoje włosy nie otrzymują codziennie odpowiedniej porcji odżywienia, a w zamian za to są brutalnie traktowane prostownicą, gorącym nawiewem z suszarki, lokówką lub silnie działającymi preparatami do stylizacji włosów – wkrótce nawet te najzdrowsze pukle zaczną niszczeć i marnieć w oczach. Na włosy – które mają delikatną strukturę – powinno się uważać również dlatego, że mają zdolność do wchłaniania nie tylko dobrych substancji. Między łuski na powierzchni włosa wnikają wszelkie zanieczyszczenia środowiska, dym tytoniowy oraz szkodliwe chemiczne substancje niszczące włosy.

olej-kokosowy.jpgOdpowiednia pielęgnacja pukli zapewni im nie tylko odżywienie, ale również ochronę, dzięki której włosy nie będą pochłaniały tak wiele zanieczyszczeń, a jednocześnie nie ulegną tak szybko wszelkim uszkodzeniom mechanicznym.

Taką ochronę są w stanie zapewnić jedynie naturalne olejki, na przykład delikatny olej kokosowy, o małych cząsteczkach i dobrej wchłanialności. Pielęgnacja z ich udziałem powinna być wdrożona do codziennych zabiegów kosmetycznych. Aby zabezpieczyć grube włosy, które może przeciążać nadmierna ilość kosmetyków – firma COCONUT stworzyła olejek do włosów w sprayu. Jest to olej kokosowy, zamknięty w buteleczce o pojemności 150 ml. Olejek zaopatrzono w atomizer, który równomiernie rozpyla produkt na włosach i tworzy delikatną, nieobciążającą włosów mgiełkę. Olej kokosowy jest znany ze swych właściwości odżywiających włosy. Jego małe cząsteczki wnikną nawet w grube, ciężkie włosy o niskiej porowatości. Z tego względu olejek kokosowy wydany w formie atomizera jest świetną codzienną profilaktyką pomagającą ochronić włosy i zabezpieczają pukle przed wszelkimi uszkodzeniami. Olej kokosowy zabezpiecza również włosy przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych.

COCONUT olejek kokosowy w sprayu można stosować nawet wielokrotnie w ciągu dnia – zarówno na wilgotne włosy, jak i na suche – np. przed układaniem fryzury (olejek kokosowy kondycjonuje włosy i sprawia, że lepiej się układają). Produkt nie jest niestety wydajny, ale zdecydowanie warty polecenia.